Реал вдруге поспіль переміг у Лізі чемпіонів

04 Чер, 2017 08:24

У суботу, 4-го червня, мадридський Реал завоював свій 12-й Кубок Ліги Чемпіонів в історії, обігравши у фіналі непоступливий Ювентус.

Підопічні Зінедіна Зідана також стали першим клубом, якому вдалося захистити титул, вигравши Лігу Чемпіонів двічі поспіль. А лідер “вершкових” Кріштіану Роналду став першим гравцем, який забив у трьох поспіль фіналах Ліги чемпіонів, у підсумку саме португалець завдяки дублю у ворота Буффона став найкращим бомбардиром турніру.

Команди показали місцями доволі відкритий футбол, що вилилося у 5 забитих м’ячів. Хоча на старті гри у Реала особливих моментів не було, однак вже перша гострота біля воріт Буффона завершилася голом: Кроос виконав класний спурт з власної половині поля, викотив на Бензема, француз віддав на фланг Карвахалю, який з правого краю виконав простріл у центр карного на Роланду. Португальцю лише у дотик залишилося запустити м’яч у дальній кут воріт Буффона, з чим він без проблем впорався.

Після пропущеного голу Ювентус знову став схожий на себе. Команда пішла відігруватися і досягла позитивного результату доволі швидко: вже через 7 хвилин після голу Роналду Манджукич прийняв передачу від Ігуаїна на груди і через себе пробив точно в 9-кут воріт Наваса, який не зміг дотягнутися до цього м’яча.

До 40-ї після голу атакував більше Юве, а під перерву взявся за справу Реал, але більше фіналісти у першому таймі забити не змогли і пішли на перерву.

На другий тайм гравці Реала вийшли із запізненням. Можна тільки здогадуватися, що у перерві своїм підопічним говорив Зідан, але команда заграла значно краще. А от Ювентус, у порівнянні з першою половиною матчу, вже зі старту другого грав від оборони. І знову, така стратегія нічого хорошого італійському клубу не принесла. Реал створив кілька гострих моментів, де іноді Ювентусу навіть сильно пощастило. У свою чергу чемпіон Італії за перші 25 хвилин тайму біля воріт Наваса нічого і не створив. Натомість Каземіро з дальньої дистанції у стилі Роберто Карлоса класно приклався, м’яч по дорозі зачепив п’ятку Хедіри, кардинально змінив напрямок та підступно залетів у лівий від Буффона кут воріт. Не встигла “стара синьйора” відійти від другого голу, як через три хвилини отримала і третій, коли Реал трьома передачами розірвав таку нахвалену оборону Ювентуса: Модрич класно прорвався правим флангом, виконав простріл у карний, де Роналду у дотик втретє прошив Буффона, записавши у свій актив дубль та 600-й гол у кар’єрі.

Після такого розвитку подій Аллегрі вирішив піти у ва-банк, випустивши замість захисника Бардзальї хавбека Куадрадо. Але саме Куадрадо більше “наварив”, ніж приніс користі. Півзахисник Юве за 15 хвилин примудрився заробити дві жовті та залишити свою команду у меншості. У свою чергу заміни Реала себе виправдали, так, вийшовший на поле Асенсіо став автором 4-го голу у ворота бідного Буффона, який ніяк не може виграти Лігу Чемпіонів.

У підсумку матч так і завершився з рахунком 4:1 на користь Реала. Звісно, шкода Ювентус, який можливо не заслужив на 4 пропущені голи, але на перемогу Реал явно заслуговував більше, пише Чемпіон.