Регбісти «Роланда» – за крок до головного фіналу

21 Oct, 2014 11:05

Чергову перемогу у групі А чемпіонату України у вищій лізі здобули регбісти «Роланда» у Рівному.

Цього разу суперником іванофранківців були регбісти збірної Рівненської області – головний конкурент наших земляків за перше місце у групі. Господарі, виходячи на поле, пам’ятали нищівну поразку у першому колі в Івано-Франківську 26:48 і, все ж, надіялись перемогти з більшим рахунком і вийти на стикові ігри з переможцем групи Б і поборотись за звання чемпіона України у вищій лізі. Ситуацію перед цією грою добре розуміли і гості, а тому відповідально і з повною концентрацією вийшли на гру. І гра вийшла…

Першими в наступ пішли гості і на п’ятій хвилині капітан команди Віталій Кузнєцов відкрив рахунок 5:0. Перехопивши ініціативу, рівняни двічі провели результативні атаки, які підкріпили влучними ударами, пробиваючи «реалізації», і повели з рахунком 14:5. Але до перерви господарям не вдалось зберегти комфортну перевагу – Олександр Лучко успішно завершив зусилля команди «Роланд» у «заліковому» полі суперника і скоротив рахунок до 10:14.

Початок другого тайму знову був за «Роландом» – «спробами» відзначились вдруге Кузнєцов і Степан Боніковський, а Павло Калитка, який повернувся в команду після 10-місячного перебування у команді «Варяг» Нижній Новгород, влучив з «реалізації», довівши перевагу прикарпатців до 22:14. Здавалося б, долю матчу вирішено, але інакше думали господарі, які кинулись рятувати гру і в одній з атак добиваються максимального успіху. При рахунку 22:21 на користь «Роланда» емоції почали виходити за межі дозволеного. До честі судді О.Мігунова з Хмельницького, завдяки двом жовтим карткам ( вилучення на десять хвилин) франківцям і господарям емоції вдалось вгамувати. В цих умовах ще раз відзначився Кузнєцов – 27:21. На останній хвилині господарі, на радість місцевим вболівальникам, ще раз проривають захисну лінію «Роланда» – 27:26 і отримують право пробити «реалізацію». Успішний удар міг принести господарям мінімальну перемогу. Та не сталося…

Переможна серія «Роланда» наблизила команду до першого місця у групі А. Для досягнення позитивного результату франківцям у двох відкладених іграх з «Батярами» із Львова та ужгородським УжНУ досить виграти в одній.

Можливо, вже у неділю , 26 жовтня, в Ужгороді «Роланд» святкуватиме перемогу у групі і готуватиметься до вирішальних ігор з одеською «Академією» за звання чемпіона України у вищій лізі.