Регіонали хочуть повернутися у політику під опозиційними прапорами

Автор: Турій Роман

10 Вер, 2014 08:34

Поділитись публікацією
Регіонали хочуть повернутися у політику під опозиційними прапорами

Вчора, 9 вересня, відбувся круглий стіл «Мир. Стабільність. Відродження», на якому були присутні відомі регіонали, які до останнього були вірні колишньому Президенту Віктору Януковичу. Наприклад, Анна Герман. До речі, вона зараз собі організувала тур звільненими містами Донецької області. Зокрема, їздила підтримати жителів Словянська, які «натерпілися» від проведення військових дій.

Читайте також: "Київський режим продовжує свою практику терору і залякування всіх опозиційних політиків", - Азаров про затримання Єфремова

«На круглому столі “Мир. Стабільність. Відродження” було оголошено про створення нової політичної сили -“Опозиційний блок”. Це гідна альтернатива сьогоднішній владі. Ми відкриті для усіх, хто бажає змінювати свою країну, впроваджувати реформи, долати виклики, що стоять нині перед Україною! Ми готові запропонувати альтернативу нинішній владі. Нова політична сила відкрита для всіх небайдужих сил, які готові відновлювати країну, проводити ефективні реформи, долати виклики, які стоять сьогодні перед нами!», – про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав «колишній» регіонал Юрій Мірошниченко.

Окрім того, відомо, що одіозний регіонал Олександр Єфремова, якого підозрюють у фінансуванні тероризму, має намір йти до ВР по одному із підконтрольних мажоритарних округів Луганської області.