Регуляторна політика Івано-Франківщини – одна з найзакритіших, – експерти

Автор: Застава Максим

06 Лис, 2019 13:09

Регуляторна політика Івано-Франківщини – одна з найзакритіших, – експерти

В Івано-Франківську зібралися провідні експерти, представники влади і бізнес-середовища, аби обговорити регуляторну політику в області.

Відповідні заходи пройшли в інноваційному центрі «Промприлад» 5 листопада, пише пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Їх організаторами та партнерами є Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Державна регуляторна служба України, Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

За словами очільника області Дениса Шмигаля, відкритість регуляторних даних позитивно впливає на розвиток бізнес-середовища та на співпрацю влади і бізнесу. Однак на сьогодні Івано-Франківщина у частині відкритості даних із регуляторної політики, за інформацією дослідників, посідає одне з найнижчих місць у рейтингу.

«Тобто у нас маса регуляторних актів, про які знають, ними користуються, у той же час тексти цих документів мало де можна знайти і побачити. Тож цей проект і семінар покликані зробити більш легкою і прозорою систему регулювання підприємницької та іншої діяльності у частині відкритості даних – доступу до потрібної інформації. Це дасть певний поштовх і хорошу основу для розвитку інвестиційного клімату та підприємництва у нашій області», – підкреслив Шмигаль.

Щоб не програвати регіональну конкуренцію у залученні інвесторів та дати змогу їм отримати базову і потрібну інформацію про середовище, область повинна бути відкрита. Відтак проведені заходи мають посприяти ефективній діяльності у цьому напрямку, а відповідно покращенню бізнес-клімату та прискоренню економічного зростання Прикарпаття. Адже їх учасники отримають необхідну інформацію, рекомендації, обговорять основні проблеми та можливі шляхи вирішення, запобігання і реагування на порушення.

У рамках зустрічі провели кілька заходи, серед яких: тренінг-презентація «Як підвищити ефективність регуляторної політики за допомогою відкритих даних?», фокус-група з місцевим бізнесом для оцінки ефективності впровадження державної політики розвитку підприємництва (зокрема, Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням КМУ від 24.05.2017 № 504-р) та регіональний семінар «Перевірки бізнесу: основні виклики після завершення мораторію».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry