Регіональний сором всесвітнього масштабу: соцмережі відреагували на ліс для родини Фріса від ОДА

Автор: Застава Максим

07 Жов, 2022 15:09

Поділитись публікацією
Регіональний сором всесвітнього масштабу: соцмережі відреагували на ліс для родини Фріса від ОДА

Як інформувала “Галка”, голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук днями підписала два розпорядження про виділення лісових ділянок у тимчасове користування.

Читайте також: Цьогоріч двоє прикарпатських нардепів — серед “найдорожчих” у Верховній Раді (СПИСОК)

Зокрема, ТОВ «Інтервіза» (м.Івано-Франківськ) отримало у довгострокове тимчасове користування лісову ділянку площею 10,3 га, яка знаходиться у кварталі 37 виділи 20, 23-26, 28 Марковецького лісництва державного підприємства «Івано-Франківське лісове господарство», для використання в рекреаційних цілях терміном на 49 років.

За даними сервісу Опендатабот, бенефіціарами ТОВ «Інтервіза» є Фріс Еліна Ігорівна (25%) та Ісаєнко Андрій Ігорьович (25%), засновниками вказані Макаренко Артем Леонідович (16,5%), Панасюк Олександр Васильович (16,5%), Скирбашевська Тамара Василівна (17%). Статутний капітал фірми – 100 гривень.

У соцмережах краяни обурилися таким рішенням Онищук, мовляв, простим громадянам з проєктами відмовляють в оренді лісу, на відміну від “своїх”.

Ігор Фріс пояснив, на орендованій ділянці буде екопарк з притулком для тварин.

“84 округ на це заслуговує”, – каже Фріс.

Втім соцмережі не заспокоїлися й після пояснень нардепа, а навіть навпаки (збережено орфографію та пунктуацію авторів):

Bohdan Tsybuliak Ото пояснення аж смішно. А чому тоді простим громадянам із проектами не надають ліси в оренду постійно одні відмови, а все просто бо татусь депутат ВР їм можна все там же всі свої.

Roman Pryimak Ніфіга собі крила розкрив!А далі,що буде? Імператор Івано-Франківської обл.?Відсікти йому все,що можна,бо бачу в грамотного юриста вдягнувася,а ви українці вмирайте і гнийте за нього,царьок йома йо!А тепер відкрив істинне обличчя для своїх виборців і яка мета його була походу у Верховну Раду…ясно тепер…страх втратив повністю…

Наталія Деркач То ще й питання до Онищук…скільки вона отримала за підпис тих документів на передачу цих ділянок у довгострокову оренду, фірмам статутний фонд яких 100 і 500 грн….ще трошки за своєї каденції , і все роздасть…

Аня Більча Я тепер по гриби і ягоди простий смертний непіде. За вхід скільки платити? Як буковель…буде..

Lesia Struk За 50 років знищать ліс .І чого саме його донці з його округу виділили ділянку Скотина рідкісна і ще сміє виправдовуватись от де корупція от де змова з ОДА і т.д.Бандюки самі на владних посадах це все треба гнати в шию.

Zenyk Voloshynovych В найкращих традиціях українського депутатства.

Анна Анна Пирожук і знову як не кумовство то сімейний підряд,морду би вже закрив,бо ніяк не можуть нажертися при владі.

Тарас Тарас Екопарк звичайно буде платним. Тобто раніше люди могли в ліс ходити і відпочивати там безкоштовно, тепер в той самий ліс, але з кількома лавочками будуть прихоодити за гроші. Все.

Vasyl Stefanyshyn регіональний сором всесвітнього масштабу !!!

Є й прихильники відповідного виділення лісу, які вважають, що рекреаційний проєкт лише піде на користь області:

Ігор Волощук А що поганого, що дали? Якщо там реально буде проект реалізовуватися, а що зараз, тупо рубають піл нуль, але це в держави власність…жаба це основна хвороба наша…забрати то всі за, а зробити самим.немож..а дати комусь, то вже біда чорна.

Койдик Дмитро Не бачу нічого поганого в цьому. Розвиток туризму, податки в бюджет, робочі місця для місцевого населення і т. д.

Андрій Сторожук Боже, які ненависницькі коменти, звідки стільки негативу, люди? коли ніхто нічого не робить- погано: безробіття, нічого не розвивається, застій регіону, тощо; коли щось хтось робить – ше гірше: вкрав, накрав, а як не вкрав то вкраде, чого йому/їй, а не мені ?

Теги: