Реконструйований адмінбудинок Держпродспоживслужби відкрили на Коломийщині

Автор: Борис Марія

28 Гру, 2017 20:40

Реконструйований адмінбудинок Держпродспоживслужби відкрили на Коломийщині
Нещодавно у Коломиї відбулося урочисте відкриття та освячення реконструйованого адміністративного будинку головного управління Держпродспоживслужби в області.

У заході взяли участь начальник головного управління Держпродспоживслужби в області Роман Гурський, голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, перший заступник начальника головного управління М. Сендецький, голова Івано-Франківської обласної асоціації спеціалістів ветеринарної медицини Ю. Бабій, владика Коломийської єпархії УГКЦ Василій Івасюк та владика Коломийсько-Косівської єпархії УПЦКП Юліан, інші священнослужителі, представники ЗМІ, а також трудові колективи районного та міського управлінь головного управління Держпродспоживслужби в області, районної та міської державних лікарень ветеринарної медицини.

У результаті ремонтних робіт  у приміщенні було замінено системи опалення та каналізації, водо- та електропостачання, а також проведено внутрішньо-оздоблювальні роботи в службових кабінетах.

Завдяки цьому створено сприятливі умови для роботи спеціалістів структурних підрозділів Коломийщини, що дасть змогу сконцентрувати та об’єднати їх для більш ефективного та консолідованого виконання передбачених повноважень та функцій. Адже тепер в одному будинку  поряд із районним та міським управліннями Держпродспоживслужби розташувались ще й районна та міська державні лікарні ветеринарної медицини, а також отримали робочі місця спеціалісти управління фітосанітарної безпеки та сектору реєстрації сільськогосподарської техніки.

Окрім зазначеного, наслідком такої оптимізації стало вивільнення двох адміністративних приміщень, котрі використовувались службою до цього.  Відтак ними з тією чи іншою метою може скористатися громада міста Коломиї.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry