Рекордний показник: за тиждень в лікарнях міста через COVID-19 померли 28 людей

Автор: Турій Роман

09 Mar, 2021 09:03

Поділитись публікацією
Рекордний показник: за тиждень в лікарнях міста через COVID-19 померли 28 людей

Станом на ранок дев’ятого березня в лікарнях Івано-Франківська перебуває 718 осіб з діагнозом пневмонія, підозра або підтверджений COVID-19.

Це – 75% від усіх ліжок в цих медзакладах. 70-80 % пацієнтів потребують кисневої терапії.

Про це йшлося під час щотижневої оперативної наради у мерії, пише “Галка”. 

Понад 400 людей у ЦМКЛ на Мазепи, ще понад 200 – у МКЛ на Матейки. Решта хворих у пологовому будинку та у дитячій лікарні. В реанімаціях цих лікарень майже 40 людей.

“За останні 6-7 днів ми бачимо, що близько 230-250 пацієнтів щодня перебувають кисневої терапії”, – зазначила начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко.

За тиждень в лікарнях міста померли 28 осіб. Бойко наголосила, що не пам’ятає такої цифри летальності в Івано-Франківську.

“Лікарня використала всі резерви по розширенню ліжок. Сьогодні ми чергова лікарня, маємо вісім вільних ліжок. Ситуація критична”, – доповів на нараді заступник головного лікаря ЦМКЛ на Мазепи Володимир Вовчук.

Вовчук додав, що обласний кардіоцентр дав можливість використовувати один поверх їхнього медзакладу – це 40 додаткових ліжко, які вже заповнені.

“В нас чергують інтерни, чергування закривалися хірургами, кардіохірургами, не профільними терапевтами”, – додав Вовчук.

Головний лікар лікар лікарні на Матейки Тарас Василик каже, що лікарня заповнена на 112 %. Деякі пацієнти тимчасово змушені лежати поза палатами.

Нагадаємо, 433 прикарпатців заразилися COVID-19 за добу.