Ректор Прикарпатського облився водою разом з цілим університетом (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

11 Sep, 2014 14:29

Ректор Прикарпатського облився водою разом з цілим університетом (ФОТО)

Ігор Цепенда прийняв виклик флешмобу Ice Bucket Challenge, але не просто перевернув на себе відро з льодом, а залучив до акції студентів та викладачів. Естафету передали Варшавському університету, службі з надзвичайних ситуацій та новому голові ОДА Олегу Гончаруку. 

Читайте також: Прикарпатський університет розширює співпрацю з Канадою (ФОТО)

“Естафета, яка передається до ректора працює в нашому університеті за формулою мушкетерів: “Один за всіх, всі за одного”. Всі студенти і викладачі прийшли підтримати мене, я прийшов підтримати їх. Ця акція має вимір того, про що ми сьогодні говоримо: підтримка наших солдатів. Наш університет вже кілька місяців працює для того щоб збирати кошти, проводити реабілітацію для тих, хто бере участь в бойових діях, потребує допомоги. Сьогоднішня акція – це додаткове  привернення уваги нашої молоді, суспільства до цієї проблеми, яка є тепер проблемою №1 для України”, – сказав професор Ігор Цепенда, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

В організації флешмобу допомогли рятувальники. Начальник Управління ДСНС в області Володимир Чернецький особисто полив з пожежного рукава всіх, хто захотів долучитися до акції.

В рамках флешмобу відбувався збір коштів.  Акцію присвятили  випускнику Прикарпатського університету Олегу Сухарєву – командиру взводу батальйону “Айдар”, який отримав численні поранення в зоні бойових дій.

Фото Юрій Гриньків/GALKA.IF.UA

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry