Ректори трьох найбільших вишів міста поскаржилися на роботу нічних клубів Франківська

Автор: Турій Роман

06 Oct, 2020 09:33

Поділитись публікацією
Ректори трьох найбільших вишів міста поскаржилися на роботу нічних клубів Франківська

Ректори Прикарпатського національного університету, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Національного медичного університету у спільному зверненні до мерії поскаржилися на роботу нічних клубів на території міста.

Читайте також: Якщо будуть проблеми з водопостачанням: де у Франківську можна набрати води

Про це під час оперативної наради в мерії вранці шостого жовтня повідомив міський голова Руслан Марцінків. Ректори нарікають, що робота нічних клубів в час карантину може призвести до нових спалахів коронавірусної інфекції. Він звернувся до поліції з проханням вирішити проблему.

“Будь ласка, візьміть до роботи, вони стурбовані роботою нічних клубів. Вони кажуть, що “Ельдорадо” працює, інші нічні клуби. Кількість молоді зросла в місті, студенти приїхали, і вони стурбовані, щоб не було спалаху коронавірусу”, – сказав Марцінків, пише “Галка”. 

Заступник начальника міського відділу поліції Леонід Гончарук повідомив, що нічні клуби мають обмеження в роботі, але особливо їх не дотримуються. А в поліції бракує повноважень щодо боротьби з порушниками.

“В нічних клубів є заборона роботи після 24 години, відповідно до карантинних обмежень. Скажем так, протоколи ми на них складаємо, але зачинити ми їх не можемо. Повноважень немає. І вони цей протокол…”, – сказав Гончарук.

Марцінків наголосив, що на звернення ректорів варто відреагувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: COVID-19 на Прикарпатті: за добу 106 нових хворих, 139 одужали, четверо померли