Ремонт дитсадка “Ромашка” зупинився через нестачу коштів

Автор: Людмила Баран

29 Jul, 2014 09:53

Ремонт дитсадка “Ромашка” зупинився через нестачу коштів

Роботи з реконструкції дитячого садка № 17 на вулиці Вовчинецькій тимчасово зупинені, бо немає за що закупити необхідні матеріали.

Читайте також: Палац Потоцьких "оживляють" за майже 18 мільйонів гривень (ФОТО)

Про це на оперативній нараді міського голови 29 липня повідомив Володимир Ковальчук  – начальник управління капітального будівництва.

За його словами, у дитсадку вже замінено покрівлю, вікна, здійснено перепланування приміщень та утеплення фасаду.  Однак роботи відбуваються дуже повільно через нестачу коштів. Наразі немає фінансів щоб провести електропроводку та купити інші матеріали.

Загальна сума ремонту – 3 мільйони 800 тисяч гривень. Існує кредиторська заборгованість на 300 тисяч гривень. Всього 565 тисяч освоєно, з яких не все оплачено. Володимир Ковальчук повідомив, що необхідні кошти з бюджету міста виділені, але вони не надані  казначейством.

Представниця казначейства на оперативній нараді зазначила, що з 15 до 28 липня відомство погасило платежів на 1 мільйон 700 тисяч гривень, минулого тижня фінансовано в основному ремонт доріг. Платіжне доручення щодо реконструкції дитсадка “Ромашка” у казначействі є, і за наявності ресурсів кошти будуть виділені.

Крім того, місто запланувало ремонт педіатричного відділення дитячої міської клінічної лікарні на вул. Стуса,2, вартість якого 650 тисяч гривень.

 

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry