Ремонт дороги “Долина – Хуст” – на завершальному етапі (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

01 Dec, 2021 15:08

Ремонт дороги “Долина – Хуст” – на завершальному етапі (ФОТО)

В службі автомобільних доріг підсумували будівельний сезон на одній із найважливіших магістралей Івано-Франківщини – дорозі Р-21 Долина – Хуст.

Тут підходить до завершення поточний середній ремонт, що здійснювався в рамках Національної програми Велике будівництво.

На об’єкті завершено основні роботи:

– влаштовано 45 км верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону;
– нанесена осьова та крайова розмітка;
– влаштовано водовідвідні лотки на спусках-підйомах;
– поглиблено кювети;
– розширено та зміцнено узбіччя.

Наразі дорожники працюють в Долині, Вигоді, в селах Мислівка та Вишків. Там тривають завершальні роботи з влаштування тротуарів, пішохідних доріжок, заїзних кишень для громадського транспорту та з’їздів.

Підрядна організація: ТОВ «ПБС».
Фінансування – Державний бюджет.

Автошлях Р-21 Долина – Хуст проходить територією Івано-Франківської та Закарпатської областей. Її оновлення стане поштовхом не тільки для розвитку туризму, а й загалом економіки краю.

Туристично привабливі маршрути беруть початок у селищі Вигода, саме звідти курсує «Карпатський трамвайчик». А ще є маршрути через села Мислівка, Вишків.

Що відвідати?
– Оглядовий майданчик за 2 км від Вишківського перевалу, звідки можна милуватися місцевими краєвидами, зокрема горами Яйко-Ілемське, Гургулат та іншими вершинами.
– Національний природний заповідник «Ґорґани» – масив Карпатських гір із північного заходу від Вишківського перевалу, що має висоту 941 м над рівнем моря.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry