Ремонт Набережної цьогоріч не почнеться?

Автор: Вадим Войтик

06 Sep, 2014 09:35

Поділитись публікацією
Ремонт Набережної цьогоріч не почнеться?

Як стало відомо Галці, один з учасників тендеру на ремонт Івано-Франківської набережної ім. Стефаника оскаржує результати конкурсу в Антимонопольному комітеті. З огляду на це замовник будівництва не має можливості укладати договір та оплачувати аванс. 

Галка вже повідомляла, що замовником робіт з реконструкції Набережної ім. Василя Стефаника  є департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації.  Йому місто передало проектно-кошторисну документацію на безоплатній основі.

Кошторисна вартість проекту складає 57 млн грн. Керівництво області вирішило спрямувати на ремонт Набережної 15 млн гривень субвенції з державного бюджету. Ще десять мільйонів скерував на ремонт вулиці міський бюджет.

Цих коштів було цілком достатньо для виконання першої черги.

Наприкінці липня в Івано-Франківській облдержадміністрації відкрили тендерну документацію.

На участь у конкурсі подало заявки 5 підприємств. Це ТОВ “БК “ТрейдЗахідБуд” з найменшою ціновою пропозицією у 38 130 836 гривень. ПП “Брати Кіп” з ціновою пропозицією 38 177 796 гривень. ТОВ “ПБС” запропонувало виконати роботи за 40 929 630 гривень. ДП “Івано-Франківський облавтодор” з ціновою пропозицією у 44 473 000 гривень. Найбільшу ж вартість виконання робіт запропонувало ТОВ “ПМК-77”.

З огляду на цінову пропозицію, переможцем тендеру було визнано ТОВ “БК “ТрейдЗахідБуд”. Натомість скарга іншого учасника, якого пов’язують з директором комплексу “Буковель”, фактично заблокувала подальше укладання угоди.

Одночасно в пресі з’явились публікації щодо доцільності виконання передбачених проектною документацією робіт.