Ремонт озера: франківський комунальник в якості підприємця отримав мільйонне бюджетне замовлення

Автор: Застава Максим

29 Кві, 2021 10:32

Ремонт озера: франківський комунальник в якості підприємця отримав мільйонне бюджетне замовлення

Департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради замовив капітальний ремонт центрального пірса та оглядових майданчиків міського озера на вулиці Гетьмана Мазепи в приватного підприємця, який є водночас інженером комунального підприємства “Теплий дім” (раніше – “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія”) Віктора Коржака за 1,4 млн грн.

Читайте також: Офіційно: «Прикарпаття» залишили Василь Дербах і Володимир Коржак

Роботи мають розпочати 5 травня і закінчити до 31 грудня 2021 року, втім, у разі затримки бюджетного фінансування терміни можуть продовжити. Згідно з кошторисом, вартість ремонту (йдеться про замощення плиткою) одного оглядового майданчика коштуватиме 139 тис. грн, центрального пірса – 925 тис. грн. Підрядник надає гарантію на роботи терміном на 3 роки, пишуть “Наші гроші“.

Як приватний підприємець Віктор Коржак зареєструвався за місяць до того, як замовник оголосив про тендер. Він запропонував ціну, нижчу на 546 грн від очікуваної вартості.

До даної угоди підприємець мав лише два замовлення від бюджетних організацій – на заміну вікон. Обидва – за прямими угодами по 48 тис. грн та 44 тис. грн у квітні 2021 року. Відповідно майже півторамільйонне замовлення від Івано-Франківської міської ради – перша велика угода для нього. Попереднього досвіду з ремонту та реставрації подібних об’єктів він не має.

У 2016-2020 роках Віктор Коржак працював інженером Івано-Франківського комунального підприємства «Теплий дім» («Муніципальна інвестиційна управляюча компанія»). Нині – у новоствореному КП «Комфортний дім».

Нагадаємо, раніше в торгах за право оренди будівлі в селі Чернієві активну участь брав ексчиновник Департаменту комунгоспу, а нині працівник КП “Комфортний дім” Богдан Хоминець.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...