”Рестарт ”Правого сектора”- на Прикарпатті створюють Народний Рух Дмитра Яроша

Автор: Турій Роман

02 Feb, 2016 13:30

Поділитись публікацією
”Рестарт ”Правого сектора”- на Прикарпатті створюють Народний Рух Дмитра Яроша

Сьогодні, 2 лютого, в Івано-Франківську відбулася прес-конференція членів та координаторів Національного Руху Дмитра Яроша.

Читайте також: Бурштинська ТЕС втретє не допустила екологічну інспекцію до проведення перевірки (ФОТО)

“Ви знаєте, що 28 грудня Дмитро Ярош вийшов з національно-визвольного руху “Правий сектор”. Люди, які йшли разом з ним, які довіряють йому і далі готові йти разом з ним далі. Розуміючи, що “Правий сектор” був створений під час Майдану, під час революції – він залишається для революції, а ми хочемо створити такий рух, який буде залучати більш широкі маси людей, людей, які хочуть змін в державі”.Національний Рух Дмитра Яроша займеться розбудовою громадської діяльності, політичної діяльності, а також по областях створимо депутатські приймальні Дмитра Яроша”, – каже Василь Абрамів.

Як запевнив Абрамів, організація не залишить роботу на фронті – ДУК реформують в УДА, також організація не відступиться від націоналістичної ідеології. Окрім того до лав НРДЯ влаштують відбір.

“На граблі ще раз наступати ми не будемо. Тому будемо влаштовувати відбір для членів руху. Це наше ім’я, це наша репутація”, – наголошує Абрамів.

Очолить на Прикарпатті ініціативну групу по створенню громадської організації Тарас Шнайдер.

“Бачимо, що суспільство потребує змін. Корупція, покарання вбивць Героїв Небесної сотні, “відкати” – альтернативи реформ в країні немає. Тому ми розглядаємо теперішню українську державу, як плацдарм для побудови справжньої національної держави для побудови Української самостійної соборної держави. Саме тому створюємо такий громадський рух, який має стати рушійною змін в державі”, – каже Шнайдер.

В організації обіцяють прозорість фінансування, публічність та відкритість.