Резервісти Прикарпаття відправляються на військові збори

Автор: Людмила Баран

21 Sep, 2016 08:25

Резервісти Прикарпаття відправляються на військові збори

До проведення другого етапу зборів 24 вересня буде залучено більше 90 резервістів Прикарпаття, які пройдуть навчання на Яворівському полігоні у складі 24 окремої механізованої бригади. Учасники мають бойовий досвід, отриманий на території Луганської та Донецької областей.

Основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян, передає прес-служба ОДА.

Резервістам відшкодовують компенсацію за проїзд до місця проходження зборів та у зворотному напрямку і здійснюють виплату добових (відповідно до військових звань). Також щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки.

На першому етапі резервісти Прикарпаття залучалися до проведення зборів у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді на Яворівському полігоні та у 14 окремій механізованій бригаді на Рівненському полігоні. Зазначимо, що наші земляки отримали схвальні відгуки командування обох бригад. Було відзначено їх дисциплінованість та високу мотивацію під час проведення навчань.

Читайте також: Двісті демобілізованих прикарпатців поїдуть на збори резервістів

Збори, а не мобілізація: військові пояснили, чому скликають резервістів

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry