“Результати виборів – це визнання франківцями того, чим і має займатися влада”, – Войтик

Автор: Борис Марія

26 Жов, 2015 14:30

“Результати виборів – це визнання франківцями того, чим і має займатися влада”, – Войтик

Секретар Наглядової ради Єдиного розрахункового центру Вадим Войтик прокоментував підсумки місцевих виборів у Івано-Франківську з комунальної точки зору.

Читайте також: За місяць міське УКБ в обхід тендерів провело 53 закупівлі на понад 22 мільйони, - експерт

“Як на мене результати – це визнання франківцями того, ЧИМ І МАЄ ЗАЙМАТИСЬ ВЛАДА. Хіба депутатів не для того обирають, аби робити дороги, двори, будувати садочки? Ну і звітуватись про це.
Це перше. Друге. Це відповідь тим, хто від першого дня вигадав міф про “гроші на вибори Сича” і корупційне єрц. Чотири роки поспіль замість збанкрутілих жеків працювала нова структура. Так, недосконало, так багато помилок. Але це був суттєво інший підхід. Його оцінили так: мінімум двох чи навіть трьох працівників ЄРЦ обрали депутатами. Також депутатами стали два колишні керівники цієї ж структури. Хіба це не є оцінкою?
Три. Треба продовжувати. Не зупинятись, не цементувати зроблене, змінювати, пропонувати нове і робити наше рідне місто все кращим і кращим. Принаймні особисто мені за ці чотири роки не соромно”, – написав він у Фейсбуку та подякував всім за підтримку.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...