Результати закритого засідання ВР невтішні – нардеп Руслан Марцінків

Автор: Турій Роман

04 Sep, 2014 18:48

Поділитись публікацією
Результати закритого засідання ВР невтішні – нардеп Руслан Марцінків

На нишіньому закритому засіданні Верховної Ради депутатам розповіли новини з фронту. За словами івано-франківського обранця Руслана Марцінківа, наразі перспективи – невтішні. Про це він повідомив в ексклюзивному коментарі “Галці“.

Читайте також: Підтримка Марцінківа продовжує знижуватися, – група Рейтинг (ІНФОГРАФІКА)

Як повідомило нардепів керівництво Міноборони, нині Росія повністю готова до “прорубування” сухопутного коридору між Ростовом і Кримом. Мовляв північний сусід розгорнув тактичні групи і зосередив необхідну для такої операції кількість війська, як на окупованому півострові, так і поблизу своїх кордонів. Разом з тим, каже Марцінків, все більше запитань виникає до військового керівництва держави від захисників України, котрі перебувають на передовій конфлікту:

“Мої побратими, котрі нині в Дебальцеве не можуть зрозуміти – чому українська артилерія та “Гради” відступає з лінії фронту? Ця техніка нині перебазувалася у Харківську, Дніпропетровську, Запорізьку області. Однак саме ці види озброєння у цій війні є визначальними. Тому все це дуже схоже на “злив” Сходу України”, – впевнений Марцінків

На думку нардепа, за таких обставин все схоже на успішні наміри Путіна сформувати в Україні “Донбаський анклав”, на подобі до боснійського сценарію. Заморожування конфлікту на Сході унеможливить вступ до ЄС та НАТО.