Рідлі Скотт зніматиме «Марсіанина» з Меттом Деймоном

Автор: Вадим Войтик

28 Jun, 2014 11:51

Поділитись публікацією
Рідлі Скотт зніматиме «Марсіанина» з Меттом Деймоном

Ще навесні стало відомо, що Рідлі Скотт придивляється до науково-фантастичного сценарію «Марсіанин». У режисера такого рівня завжди в розробці є декілька ідей, але днями продюсер Саймон Кінберг підтвердив, що саме ця картина по роману Енді Уіра і стане наступним проектом британського постановника. Її зйомки стартують восени.

Спочатку біля керма стрічки перебував Дрю Годдард, що займався сценарієм екранізації та прикріплений до фільму з минулого травня, але кінематографіст, пов’язаний зобов’язаннями з компанією Sony, зробив вибір на користь коміксу «Зловісна шестірка», нагадує Кинопоиск.

У центрі сюжету історія космонавта, роль якого повинен буде виконати Метт Деймон, який залишається в повній самоті в колонії на Марсі і намагається знайти спосіб вижити і повернутися додому. Аналітиками індустрії проект описується як сплав «Аполлона 13» Рона Ховарда і «Ізгоя» Роберта Земекіса.

Новина про майбутній фільм логічно викликає питання про те, коли ж Рідлі Скотт візьметься за «Прометея 2». Реліз сіквела попередньо намічений компанією Fox на 4 березня 2016 року, але, якщо виробництво «Марсіанина» розпочнеться восени, режисер не встигне завершити постпродакшн картини.

Автори Collider.com припускають, що у разі підтвердження заявленої дати старту прокату другого «Прометея» студія цілком може вирішити не чекати, коли Скотт звільниться, і запропонує йому залишитися в проекті в якості продюсера, найнявши іншого постановника.