Рік роботи центру офтальмології Lux Vision – тисячі вдячних пацієнтів і здоровий зір кожному (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

15 Nov, 2022 09:25

Поділитись публікацією
Рік роботи центру офтальмології Lux Vision – тисячі вдячних пацієнтів і здоровий зір кожному (ВІДЕО)

Lux Vision. Вже більше року сучасний центр офтальмології в Івано-Франківську допомагає зберегти зір у дітей і дорослих. У цьому місці можна пройти повний огляд та отримати якісне лікування захворювань ока. 

Усі фахівці LuxVision працюють за Європейськими протоколами надання медичної допомоги.
Знання команди медиків, якими керує відома і досвідчена Олена Рибачук, в поєднанні з найсучаснішою технікою, дають пацієнтам гарантовано якісне та ефективне лікування, пише Галка.

Новітній оптико-когерентний томограф з системою штучного інтелекту допоможе якісніше діагностувати будь-яке захворювання або ж попередити його появу. Професіонали перевіряють сітківку і зоровий нерв – це допомагає виявити різні захворювання на ранніх стадіях. А відеозапис огляду допоможе відслідковувати динаміку лікування. 

Медики мають великий досвід у лікуванні синдрому сухого ока, який є проблемою ХХІ століття і проявляється не лише з віком, а й у тих, хто багато часу проводить у роботі з електронними пристроями.  

Особлива увага Lux Vision до найменших пацієнтів. Саме дитяча офтальмологія – родзинка, якою славиться Lux Vision в Івано-Франківську та області. Для малюків та школярів облаштована ігрова кімната та є спеціальна техніка. Нею можна оглядати немовлят, вилікувати вроджені захворювання слізних шляхів, діагностувати та потім опікуватися передчасно народженими дітками з ретинопією. Доступне виявлення і лікування різних видів косоокості.

А ще лікарі добре кваліфіковані у проблемах короткозорості у дітей – допоможуть не допустити цього захворювання та лікувати міопію за допомогою нічних лінз, які визнані в усьому світі ефективним методом № 1.

“Перший огляд дитини має бути в 3-6 місяців, далі – кожен рік. Навіть якщо дитина не скаржиться, а діти як правило не скаржаться, тому що 100 % зір – ми з ним не народжуємося, ми його здобуваємо. Якщо є якась вроджена проблема, дитина немає з чим порівняти. Бо в неї нема досвіду.  Коли дитина звикла бачити все по-інакшому, вона не знає, з чим це порівняти, відповідно дитина ніяких скарг подавати не буде. Тому звертаємося до батьків – не очікуйте перших звернень дитини, що погано бачу. У шкільний вік потрібно звертати увагу більш прискіпливо, тому що онлайн навчання не робить нам користі для зору” – каже Олена Рибачук.

Також у Lux Vision допоможуть не допустити появу ускладнень на очах через хронічні захворювання організму, таких як цукровий діабет чи гіпертонія. 

Lux Vision має власну крамниці-оптики, які забезпечені всім необхідним, щоб задовольнити потреби пацієнтів, і вони не були заклопотані пошуком потрібних лінз чи оправ. 

У Lux Vision створили усі комфортні умови для прийому і лікування пацієнтів, яких за рік роботи у центрі прийняли близько десяти тисяч. Для зручності мешканців області, центр відкрив філіали в Калуші і Долині.

Завітайте у Lux Vision на Галицькій, 139 А, підпишіться на центр у соцмережах і будьте здорові!

Lux Vision у мережі:

Сайт – https://luxvision.if.ua/

Facebook https://www.facebook.com/luxvision.clinic/

Instagram – https://instagram.com/luxvision.clinic

Партнерська публікація 

Читайте також: 18 тисяч вдячних пацієнтів: Центру офтальмології Lux Vision два роки (ВІДЕО)