Рік з «АТБ»: зустрічаймо у Франківську лімітовані серії інноваційних продуктів

21 Лют, 2020 14:52

Рік з «АТБ»: зустрічаймо у Франківську лімітовані серії інноваційних продуктів

Компанія «АТБ», що вже давно є лідером української галузі роздрібної  торгівлі, відкрила завісу комерційної таємниці та поділилася  з нами своїми сміливими інноваційними планами на рік.

Докладніше про те, що нового, цікавого, смачного, корисного, ексклюзивного та гарантовано якісного у 2020-му можна буде придбати  у всіх 1082 супермаркетах мережі, в тому числі й у нашому місті Франка, читайте далі.

Новина, яка порадує майже чотири  мільйони постійних клієнтів «АТБ» у 24 областях України, – поява лімітованих товарів власного виробництва. На сьогодні асортимент таких дискаунтерів  становить більш ніж 3,5 тисячі найменувань,  26% з яких представлені товарами власних торгових марок «АТБ».

У минулому році в дискаунтерах були оновлені та  розширені лінійки снекових товарів, молочної групи, кондитерських виробів та іншої продукції.  Найбільше значення надали виготовленню інноваційних товарів без додавання пальмової олії, консервантів, барвників та інших шкідливих добавок. Це продукти для здорового харчування, які зараз за європейським прикладом все частіше  купують українські споживачі. Цього року компанія планує сконцентрувати зусилля на випуску інноваційної продукції.  Її визначають з урахуванням інтересів і побажань клієнтів, яких в «АТБ» вважають повноправними партнерами по бізнесу.

Зараз корпорація «АТБ»  має чотири  власні  торгові  марки,  які належать до всіх цінових категорій. Преміальний сегмент представлений ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», середній плюс – «Спецзамовлення “АТБ”», середній – ТМ «Своя лінія». Найбільш економний – ТМ «Розумний вибір». Важливо, що кожна із зазначених марок  посідає лідерські позиції в своєму сегменті, адже  вирізняється високою технологічністю виробництва та відповідає європейським вимогам  щодо якості, безпеки та органолептики продукту  (смак, аромат, зовнішній вигляд тощо).

Особливе місце в списку  ВТМ займає марка «Своя лінія», продукція якої  припала до смаку мільйонам клієнтів, серед котрих  і мешканці Франківщини. Вихід на ринок товарів з таким маркуванням багато років тому став справжнім проривом – вони здивували покупців знайомим з дитинства, натуральним, домашнім смаком і якістю. Кожен знайде на прилавках «АТБ» продукти  за найбільш вигідною ціною.

 У поточному році всі категорії товарів  розширять лінійки за рахунок ексклюзивних позицій і яскравих ліцензійних продуктів. Одним з наочних прикладів став вихід на ринок нових цукерок – «Асорті “Королева ночі”» від ТМ «Своя лінія». Обличчям проєкту стала відома співачка Ольга Полякова, яка в рамках співпраці великих брендів раніше випустила музичний кліп із такою назвою. Світлина  зірки в яскравому сценічному вбранні  прикрашає кожну пачку таких лімітованих цукерок.

Приємно здивують і смакові якості нового продукту. Звісно, оновлення торкнулося не тільки зовнішнього вигляду товару: були також внесені певні зміни в його рецептуру, поліпшені органолептичні показники. До продукції власного виробництва, яку можна купити лише в магазинах «АТБ», компанія висуває особливо суворі вимоги. До таких магазинів, у тому числі й у Івано-Франківську, можуть потрапити тільки гарантовано свіжі, натуральні та безпечні продукти. Ексклюзивний асортимент є візитівкою лідера українського ритейлу.

Цінова політика торговельної мережі залишається незмінною вже понад чверть століття. Вартість будь-якого товару в дискаунтерах «АТБ» зазвичай на 10–15% нижча за середньоринкову. Якщо йдеться про продукцію власних торгових марок, то ціна може бути і на третину нижчою за ціни аналогів.

Автор:  Павло Ларин

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • angry 1
  • angry
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry