Ринок електроенергії: Марцінків попереджає про ймовірне подорожчання “комуналки”

Автор: Застава Максим

25 Jul, 2019 12:09

Ринок електроенергії: Марцінків попереджає про ймовірне подорожчання “комуналки”

З 1 липня електроенергія зросла на 15% для підприємств у зв’язку з запровадженням нового ринку електроенергії. На думку міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, містянам варто готуватися до подорожчання “комуналки”.

Читайте також: Марцінків дозволив торгувати продуктами "з землі", бо війна

Про це мер написав на сторінці у Фейсбук.

“Підніметься послуга водопостачання і тепла, якщо НКРЄ (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики) піде на це! Нагадаю, тарифи для ТКЄ і Водоканалу встановлює НКРЄ, але це відбудеться рано чи пізніше! Також це видатки на електрику для тролейбусів і міськсвітла, а якщо добавити відміну нічного тарифу на електрику комунальним підприємствам, то знову ми маємо мінус на дороги, садки, школи”, – ділиться думками Марцінків.

Як відомо, 1 липня стартувала нова модель ринку електроенергії відповідно до норм закону “Про ринок електричної енергії”, ухваленого у 2017 році.

Метою нового ринку електричної енергії є запровадження конкурентних механізмів функціонування ринку електричної енергії, вільний вибір контрагентів та забезпечення права споживача вільно обирати постачальника електричної енергії. Законом передбачені різні механізми купівлі-продажу електричної енергії – двосторонні договори, ринок «на добу наперед» та внутрішньодобовий ринок.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry