Рішення щодо визнання «ДНР» та «ЛНР» буде ухвалене сьогодні, – Путін

Автор: Єва Жасминова

21 Feb, 2022 18:05

Рішення щодо визнання «ДНР» та «ЛНР» буде ухвалене сьогодні, – Путін

Президент РФ Володимир Путін після позачергового засідання ради безпеки країни заявив, що сьогодні ухвалить рішення щодо визнання так званих ДНР і ЛНР.

Як писала Галка раніше, Путін у прямому ефірі вирішує чи визнавати “незалежність” так званих ДНР і ЛНР.

Учасники позапланової наради Ради Безпеки РФ у понеділок мають визначити подальші кроки щодо визнання незалежності “ДНР” і “ЛНР”, заявив президент РФ Володимир Путін.

“Ціль нашої сьогоднішньої наради полягає в тому, щоб послухати колег і визначити наші подальші кроки у цьому напрямі, маючи на увазі і звернення керівників “Донецької народної республіки” та “Луганської народної республіки” до Росії з проханням про визнання їхнього суверенітету, і постанову Державної думи Російської Федерації на цю саму тему із закликом до глави держави зробити це і визнати незалежність і суверенітет “ДНР” та “ЛНР”, – сказав Путін.

За його словами, “ці питання дуже тісно пов’язані з глобальними проблемами гарантування безпеки світу загалом і на європейському континенті зокрема”.

Заступник голови адміністрації президента Росії Дмитро Козак, який представляє РФ у переговорному процесі щодо конфлікту на сході України, заявив на Раді безпеки РФ, що нібито Донбас Україні не потрібен.

“Сьогодні очевидно стало, що ні Україні, ні її західним союзникам Донбас абсолютно не потрібен на будь-яких умовах. Робиться все для того, щоб заморозити цей конфлікт, щоб покласти на Російську Федерацію і політичну відповідальність…, і економічну відповідальність за утримання Донбасу”, – сказав Козак.

За словами вищих посадовців Росії, там визнають можливість настання жорсткіших санкцій, але готові до цього.

Позапланова нарада Ради Безпеки РФ закінчилась, проте  рішення про визнання незалежності “ДНР” і “ЛНР” не прийняли. Президент РФ Володимир Путін повідомить про своє рішення згодом, проте очевидним залишається факт, що влада РФ таки визнає незалежність “ДНР” і “ЛНР”. Щоправда, поки не відомо які територіальні межі “ДНР”та”ЛНР” планують визнати.

Хоча офіційно трансляція засідання закінчилася о 17:30 за Києвом, видання Дождь і The Insider припустили, що воно могло відбутися за кілька годин до цього — зокрема, годинник міністра оборони РФ Сергія Шойгу показував 12:47, а деякі фрагменти було вирізано.

 

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry