Рюкзаки, баули й куртки: на Надвірнянщині релоковане підприємство «Джавеліна» шиє амуніцію для ЗСУ (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

23 Кві, 2024 15:40

Поділитись публікацією
Рюкзаки, баули й куртки: на Надвірнянщині релоковане підприємство «Джавеліна» шиє амуніцію для ЗСУ (ФОТО)

Вже третій рік у Надвірній працює релокований з Києва швейний цех «Джавеліна». Тут шиють спеціалізований одяг та аксесуари для військових на замовлення Міністерства Оборони України.

Про це пише “Галка” з престуру Надвірнянською громадою.

Керівниця швейного цеху «Джевеліна» Катерина Глазовська розповіла, що їхнє підприємство переїхало в Надвірну на початку повномасштабного вторгнення й успішно функціонує тут вже два роки.

У «Джевеліні» виробляють рюкзаки, баулі, сумки, костюми і куртки для військових. За словами Катерини Глазовської, ці рюкзаки повністю відповідають стандартам НАТО. Вони витривалі, зручні й мають великий попитом:

«Об‘єм наплічника і його функціонал повністю відповідає стандартам НАТО. Тут є відділ для фляги з водою і дірочка, крізь яку просувається трубочка і можна пити на ходу. Є лямка для каримата. На спині матеріал ізолон, щоб нічого не натирало. Хлопці задоволені», – пояснює Катерина Глазовська.

Наразі у цеху працюють дев‘ять швачок – всі з Надвірної або з Надвірнянського району. Швачка Анастасія Ломпас каже, що ця робота їй імпонує, бо так вона відчуває, що робить власний внесок в перемогу.

«Я місцева. Побачила оголошення в інтернеті й от працюю тут вже другий рік. Спочатку було складно, такий темп, але потім втягнулася. Щодня з 8:00 до 17:00 шию. У такий непростий час всім важливо вкладати свою частину допомоги. Вдома не хотілося сидіти, треба щось від себе вносити у перемогу», – говорить Анастасія Ломпас.

У рамках цього ж престуру “Галка” розповідала, як у Надвірній працює комунальний прихисток для переселенців (ФОТОРЕПОРТАЖ).