Рівень підготовки до зими сягає понад 90% – Івано-Франківська ОВА

Автор: Зелінська Тетяна

20 Вер, 2023 16:11

Поділитись публікацією
Рівень підготовки до зими сягає понад 90% – Івано-Франківська ОВА

На Прикарпатті розробили план заходів із підготовки до опалювального сезону й створили оперативний штаб, який має забезпечити сталий перебіг опалювального сезону.

Про це “Галка” інформує з посиланням на голову Івано-Франківської ОВА Світлану Онищук.

За її словами, рівень підготовки до зими сягає понад 90%, що відповідає затвердженим графікам.

У комунальній сфері:

– підготовлено 749 котелень (майже 92%), 313 км теплових мереж,
– проведено капремонт та заміну 9,4 км водопровідних мереж (91,3% від запланованих), 6,5 км каналізаційних мереж (90,3 %), підготовлено 51 водопровідна насосна станція (91,1%), 7 із 7 водозабірних споруд,
– підготовлено 3601 житловий будинок (92,5 %): відремонтовано 239 покрівель, проведено ремонт електрощитових у 211 житлових будинках.

На комунальних підприємствах ведеться підготовка до можливого залучення резервного живлення у разі перебоїв з електропостачанням або його повного припинення:

  • котельні, які забезпечують населення тепловою енергією, повністю забезпечені резервними джерелами живлення. Проводиться робота з їх підключення та випробування.
  • підприємства водопровідно-каналізаційного господарства області забезпечені генераторами частково.

У випадку повного відключення електроенергії подача води для переважної більшості населення може бути забезпечена на рівні нижніх поверхів.

Додатково в обласному оперативному резерві є 130 електрогенераторів різної потужності, які можуть бути використані для роботи об’єктів критичної інфраструктури.

Створено резервні запаси матеріалів, обладнання, палива для швидкого відновлення роботи об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу у разі їх ураження.

У містах, де можуть виникнути перебої з постачання тепла до домівок людей та закладів інфраструктури, рекомендовано розглянути можливість встановлення модульних котелень. Над цим наразі працюють у Бурштині.