Різноманіття тканин для пошиття одягу: вибираємо найкращі

Автор: Соня Грейда

22 Лют, 2024 17:20

Поділитись публікацією
Різноманіття тканин для пошиття одягу: вибираємо найкращі

Одяг завжди актуальний для людини. Колись його головним призначенням був захист від холоду, вітру, чи сонячних променів. Але пошиття одягу стало цілою індустрією. Мода захопила весь світ, і одяг став для багатьох засобом самовираження.

А разом з індустрією моди стрімко розвивається легка промисловість, щоб задовольнити потреби стильного виробництва. До сучасних тканин висувають безліч вимог:

  • безпечність та гіпоалергенність;
  • краса та практичність;
  • різноманіття структур та кольорів.

Тепер купити тканину будь-якого складу і призначення можна онлайн. На сторінці інтернет-магазину тканин Атлас ви знайдете величезний асортимент текстилю. Всі вони високої якості, і допоможуть створити оригінальні моделі одягу, що підкреслюють саме вашу індивідуальність.

Призначення тканин

Сучасні матеріали мають у своєму складі різні волокна: натуральні, синтетичні та штучні. Завдяки досягненням хімічної промисловості люди мають можливість носити речі з високою якістю.

Поєднання натуральних та синтетичних волокон роблять текстиль дихаючим, гігроскопічним, міцним та приємним на дотик. Вони не електризуються, не прилипають до шкіри та не подразнюють її. Водночас тканини зручні в процесі пошиття: їх легко кроїти та строчити, вони достатньо еластичні, але добре тримають форму.

За призначенням матеріали поділяються на наступні категорії:

  • для пошиття суконь – батист, штапель, віскоза, льон, та більш щільні, такі як креп, муслін чи котон;
  • сорочковий текстиль на кшталт стрейч котону, попліну, бавовни чи сорочкового штапелю мають здатність добре тримати форму;
  • костюмні матеріали підкреслять фігуру, та приховають будь-які недоліки;
  • велюр – оксамитова поверхня цієї категорії підійде як для вечірніх суконь, так і для виготовлення дитячого одягу чи декоративного текстилю.

Різноманіття тканин дозволить створити моделі для різних сезонів та потреб. Свобода творчості не обмежує дизайнерів моди, та дозволяє комбінувати будь-які полотна як за структурою, так і за колірною гамою.

Які матеріали є популярними

Вибір матеріалу залежить від призначення одягу. Для жіночих ансамблів обирають костюмку чи американський креп. Текстиль може бути спокійних і класичних кольорів, а найбільш креативні обирають яскраві відтінки.

Легкі літні сукні та сарафани шиють з практичного штапелю. Стрейч котон доречний для створення офісного одягу. Сорочки з нього мають гарний вигляд та є доволі практичними.

Щоб ви не обрали, ви завжди знайдете якісну тканину на сайті tkani-atlas.com.ua. Різноманіття кольорів та фактур, висока якість, помірні ціни та різні акції та знижки стануть перевагами замовлення в магазині.

ПРОМО