РНБО може ввести тимчасову адміністрацію в Прикарпаттяобленерго у разі загрози нацбезпеці

Автор: Вадим Войтик

31 Лип, 2021 14:30

РНБО може ввести тимчасову адміністрацію в Прикарпаттяобленерго у разі загрози нацбезпеці

Рада нацбезпеки та оборони вбачає ознаки монополії на енергетичному ринку в Україні та готова у разі загрози національній безпеці вводити на підприємствах енергопостачання тимчасові адміністрації.

Читайте також: Офіційно: київське "Динамо" очолив Луческу

Про це відомо з брифінґу за результатами засідання РНБОУ 30 липня.

Секретар Ради нацбезпеки Олексій Данілов зазначив, що питання енергоринку є одним із найскладніших, які розглядала РНБО.

“Апарат Ради нацбезпеки і оборони спостерігає дуже небезпечні тенденції в цій галузі. Ми бачимо ознаки монополізації на цьому ринку. У нас на сьогодні є 8 прізвищ, які не є ні для кого таємницею: пан Ахметов, Новінський, брати Суркіси, Григоришин, Коломойський, Боголюбов, Льовочкін, Бойко та громадянин РФ Воєводін, володіють розподільною мережею”, – зазначив Данілов.

Він заявив, що наразі не йдеться про те, яким чином вони отримали мережі у власність, а лише про те, що “у разі загрози національній безпеці згідно цього рішення ми розглядаємо питання введення тимчасових адміністрацій”.

За даними youcontrol кінцевими бенефіціарами акціонерного товариства “Прикарпаттяобленерго” є Ігор Суркіс (41,77%) та бізнес-партнер Коломойського Геннадій Боголюбов (31,36%).

Данілов підкреслив, що йдеться лише про ситуації, у яких виникатиме загроза нацбезпеці. Він також додав, що президент поставив завдання – у жодному разі не мають підвищуватись тарифи на електроенергію для вразливих верств населення.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...