Робітника “Комфортного дому” засудили за вирощування, зберігання та збут канабісу

Автор: Вадим Войтик

08 Тра, 2023 19:05

Поділитись публікацією
Робітника “Комфортного дому” засудили за вирощування, зберігання та збут канабісу

Робітник з благоустрою мікрорайону Пасічна івано-франківського комунального підприємства “Комфортний дім” придбавав, зберігав, продавав та навіть вирощував канабіс. Суд позбавив його волі на 5 років. 

Про це йдеться у вироку Івано-Франківського міського суду від 3 травня 2023 року, який є в розпорядженні “Галки”. 

За матеріалами справи раніше не судимий, одружений батько двох дітей наприкінці літа 2022 р. “при невстановлених слідством обставинах, у невстановленому місці та в невстановлений час, незаконно придбав наркотичний засіб, обіг якого заборонено – канабіс”.

Слідство встановило принаймні декілька фактів подальшого збуту наркотику. 9 серпня –  в кількості 2,831 грама за 200 грн., 22 серпня – 0,6285 грама теж за 200 грн.

22 серпня працівники поліції провели обшук за місцем реєстрації та за місцем проживання обвинуваченого, де виявили електронні ваги, а також “рослинну речовину, яка є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабісом, загальна кількість якого в перерахунку на суху речовину становить 179,6572 грама, та нарковмісні рослини роду Коноплі (Cannabis), частини яких є наркотичним засобом – канабісом, в загальній кількості 87,6 грам“.

Також за місцем проживання поліція виявила посіяні та вирощені “14 рослин, які є нарковмісними рослинами роду Коноплі (Cannabis)”.

Обвинувачений вину свою визнав повністю. Йому призначили покарання за сукупністю злочинів у вигляді 5 (п`яти) років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також з нього мають стягнути процесуальні витрати за проведення судових експертиз в сумі 10 760 гривень 46 копійок.

Вирок може бути оскаржено в апеляційну інстанцію.

Читайте також: У Франківську скасували заборону на підвищення квартплати. Її вводили на період дії воєнного стану