Роботи-пилососи: 5 корисних функцій для прибирання

19 Тра, 2023 16:46

Поділитись публікацією
Роботи-пилососи: 5 корисних функцій для прибирання

Розумні девайси щорічно модифікуються для поліпшення якості виконання побутових завдань. Виробники оснащують пристрої спеціальними датчиками, сенсорами та технологіями, завдяки яким можна зекономити купу часу на прибиранні.

Якщо ви плануєте придбати робот-пилосос, то варто заздалегідь продумати необхідний спектр можливостей. Це дозволить не переплачувати за прилад із непотрібними функціями.

У статті розглянемо можливості роботизованих «прибиральників», які дозволяють розширити потенційну користь від використання робота-пилососа. Вибирайте потрібні та шукайте їх у характеристиках пристроїв, що представлені в асортименті магазинів.

71cl9+e6ulL._AC_SL1500_.jpg

1. Зонування приміщення

Робот-пилосос після запуску використовує систему датчиків і сенсорів, щоб побудувати карту приміщення. Алгоритми штучного інтелекту дозволяють зробити схему для прибирання максимально ефективною. Це дає кілька переваг для користувачів і кінцевого результату.

  1. Можна відразу вибрати одну із зон на побудованій схемі, щоб відправити туди девайс найперше.
  2. Є можливість налаштувати роботу пристрою за певним графіком, у якому будуть змінюватися приміщення. Більше не доведеться пам’ятати про прибирання спальні чи кухні, це можна запланувати на місяць вперед — і робот-пилосос виконає завдання у встановлений термін.

2. Електронне регулювання рівня зволоженості серветки

Сучасні моделі здатні інтелектуально керувати кількістю рідини, яка зволожує серветку для протирання підлоги. Це особливо актуально, якщо у вашому будинку є кілька типів покриттів, у тому числі чутливих до підвищеної вологості (дерев’яний паркет).

У спеціальному додатку можна заздалегідь визначити рівень змочування серветки для миття підлоги для кожної окремої кімнати. Висока якість очищення без пошкодження підлогового покриття.

3. Самоочищення

Коли робот-пилосос повертається на зарядну станцію, то він може запустити процес самостійного очищення.

  1. Насамперед спустошується контейнер для сміття, яке всмоктується в більшу ємність, встановлену біля док-станції. Це звільняє користувача від необхідності очищати контейнер по кілька разів за цикл.
  2. Деякі сучасні моделі здатні самостійно полоскати та сушити серветки для миття підлоги.

4. Встановлення віртуальних стін

Важлива функція для сучасних побутових приладів. Дозволяє заборонити очищення зон, де розкидані дитячі іграшки, є витончені предмети інтер’єру або підлогові покриття, що потребують ручної чистки.

5. Кілька варіантів управління

Можна запускати та зупиняти роботу смарт-пристроїв кількома способами. Наприклад, за допомогою дистанційного керування зі смартфона чи з пульта. Це дозволяє активувати цикл прибирання в будь-який момент, навіть коли користувача немає вдома.

Вибираючи пристрої з додатковими функціями, ви отримуєте вищу якість прибирання та економію власного часу.

Партнерська публікація