“Роби, як олімпієць”: відомі спортсмени провели урок у школярів ліцею №25 (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

19 Кві, 2021 19:13

“Роби, як олімпієць”: відомі спортсмени провели урок у школярів ліцею №25 (ФОТО)

Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України “DO like OLIMPIANS” вкотре збирає дітей Івано-Франківщини та продовжує свій шлях теренами Прикарпаття ось уже декілька років поспіль.

Читайте також: Спортсменка-олімпійка провела заняття для прикарпатських школярів (ФОТО)

Цього разу захід відбувся в ліцеї №25 Івано-Франківської міської ради з учнями 4-го класу, інформує “Галку” пресслужба відділення НОК України в області.

Мета заходу – формувати свідомість дітей і молоді щодо корисності та необхідності занять фізичною культурою та спортом, залучати молоде покоління до активних занять фізичною культурою і спортом, формувати знання про олімпійський рух в Україні та світі.

Серед гостей, які прийшли привітати учнів та провести з ними урок були:

– Заслужений  майстер спорту України зі спортивної гімнастики, чемпіонка Європи 2007 року зі спортивної гімнастики, фіналістка ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай) – Дарія Згоба;

– Майстер спорту України з боксу –  Михайло Селіванов;

– представники відділення НОК України в Івано-Франківській області – Володимир Антонець та Тетяна Мисак.

“Розпочався урок з теоретичної частини, в якій учні мали можливість поспілкуватися у форматі питання-відповідь з учасницею Ігор Олімпіади зі спортивної гімнастики Дарією Згобою та чемпіоном України з боксу Михайлом Селівановим. Бесіда видалась насиченою, адже імениті спортсмени окрім розповіді про життєві етапи становлення їх як спортсменів професіоналів, отримали велику кількість запитань якими цікавились майбутні олімпійці, серед яких такі: режим тренування та харчування, вік з якого почали заняття спортом, які найважчі старти та найвищі спортивні результати були у карєрі Дарії та Михайла”, – йдеться в повідомленні.

Спортсмени охоче поділилися інформацією з власного досвіду, детально описавши напрями, що цікавили дітей та наголосили що розпочинати заняття спортом необхідно з систематичних занять ранковою зарядкою та здорового харчування.

“Далі настала пора активним змаганням у вигляді естафет, які значно підвищили емоційний фон у залі та створили справжню олімпійську атмосферу. Головним девізом в естафетних змаганнях став девіз “DO like OLIMPIANS” – роби як олімпієць”.

На завершення всі учасники заходу зробили спільне фото та отримали подарунки із символікою Національного олімпійського комітету України.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...