Родичі відвідали засуджених під час дня відкритих дверей

Автор: Людмила Баран

06 Кві, 2015 18:21

Родичі  відвідали засуджених під час дня відкритих дверей

В Івано-Франківській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби в області (№ 12) 5 квітня відбувся День відкритих дверей.

Зустрічав гостей заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи Іван Гурик. Захід розпочався із Богослужіння з нагоди свята Вербної неділі, яке відбулося у молитовній кімнаті установи. Отець Арсеній (Панчак) УГКЦ провів обряд освячення вербних гілок та привітав присутніх зі святом, повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Івано-Франківській області.

Далі Іван Гурик ознайомив відвідувачів із розпорядком дня засуджених, показав приміщення (побутові кімнати, їдальню), де ті перебувають. Родичі засуджених оглянули навчальні класи, бібліотеку, кімнату психоемоційного розвантаження – все, що потрібно для роботи із засудженими.

У кімнаті виховної роботи відділення господарського обслуговування рідні безпосередньо поспілкувалися із засудженими, а згодом і з персоналом слідчого ізолятора. Останні відповідали на запитання, які цікавили родичів, зокрема, щодо умов відбування покарання засуджених, їхніх прав, залучення до праці, організацію корисного дозвілля та медичного забезпечення.

Побувавши на Дні відкритих дверей в установі, відвідувачі побачили, що для їхніх рідних створено належні умови та забезпечено всім необхідним для відбування покарання без шкоди здоров’ю та можливості переосмислити свої вчинки і стати на шлях правослухняної поведінки.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry