«Роланд» зайняв друге місце у розіграші Кубка незалежності Польщі

13 Nov, 2014 11:50

Традиційно, 11 листопада, у столиці Польщі Варшаві на базі Академії спорту розігрується Кубок незалежності Польщі з регбі-7.

Серед учасників цього турніру вже четвертий рік поспіль є «Роланд» з Івано-Франківська. Якщо у попередні роки нашим землякам жодного разу не вдавалось піднятися вище четвертого місця, то цього року виступ «Роланда» був кращим.

Шість команд турніру на першому етапі зіграли ігри у двох групах. У першій грі іванофранківцям довелось грати з молодіжною збірною Польщі. Незважаючи на те, що господарям вдалось відкрили рахунок 7:0, на перерву команди пішли за рахунку 7:7 – «спробу» здійснив Іван Рекечук, а Віталій Кузнєцов не промахнувся при пробитті «реалізації». У другому таймі активнішими були польські регбісти, яким вдалась ще одна успішна атака -14:7. Друга гра з командою Варшавської академії спорту для «Роланда» виявилась не складною. Про це свідчить і рахунок 33:0.

З другого місця у групі «Роланд» у півфіналі вийшов на переможця іншої групи варшавську «Легію», у складі якої виступає колишній гравець «Роланда» Андрій Юха. Українці і цього разу були переконливішими за поляків – 38:0. Цей виграш дав право нашим регбістам вперше за чотири роки зіграти у головному матчі турніру – фіналі Кубка незалежності Польщі. І ще раз цього дня довелось зіграти з молодіжною збірною Польщі, яка виграла у другому півфіналі. На цей раз перевага поляків була відчутнішою – далась взнаки довша лавка запасних господарів, які за рахунок численних замін в іграх до головної гри підійшли свіжішими. Вигравши 24:7, молоді регбісти Польщі стали володарями Кубка Незалежності Польщі, а «Роланд» вперше став другим призером турніру.

Найрезультативнішими гравцями у нашій команді були Іван Рекечук, Тарас Ткачук, Олександр Лучко і капітан команди Віталій Кузнєцов, який не тільки успішно завершував атаки, але і десять разів влучно пробивав «реалізації».