Роман «Фелікс Австрія» Софії Андрухович вийшов у Греції та Північній Македонії

Автор: Зелінська Таня

17 Nov, 2021 09:39

Роман «Фелікс Австрія» Софії Андрухович вийшов у Греції та Північній Македонії

Роман «Фелікс Австрія» Софії Андрухович надрукувало грецьке видавництво Vaxikon і видавництво Prozart з Північної Македонії. Також права на книгу продані нещодавно у Болгарію у видавництво Ergo.

Читайте також: Софія Андрухович стала лауреаткою премії Women in Arts

Про це повідомляє “Видавництво Старого Лева”, інформує “Галка”.

Раніше книга побачила світ також німецькою, французькою, польською, чеською, хорватською та угорською мовами.

«Фелікс Австрія» – другий роман української письменниці, перекладачки та публіцистки Софії Андрухович, який вперше побачив світ 2014 року. Книжка стала справжнім бестселером в Україні та отримала низку нагород. А 2020 року за книгою вийшов фільм «Віддана», знятий Film.ua.

У центрі історії – Станіславів кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, – долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry