Романюк: майже всі представники ПР сьогодні працюють на перемогу Порошенка

Автор: Турій Роман

02 May, 2014 14:57

Поділитись публікацією
Романюк: майже всі представники ПР сьогодні працюють на перемогу Порошенка

«Майже всі обласні місцеві мерзотники із 24 тисячної армії членів Партії регіонів та інші маргінали сьогодні прямо або опосередковано працюють в передвиборчих штабах кандидата в Президенти Петра Порошенка».

Читайте також: Волонтери придбали обладнання для машин швидкої допомоги, які рятуватимуть бійців на фронті (ФОТО)

Про це в коментарях сайту www.galka.if.ua повідомив депутат обласної ради Юрій Романюк.

«На 90 відсотків вони сьогодні в структурах Петра Порошенка. Вони зараз здають свої амулети влади – партійні квитки Партії регіонів та отримують партквитки партії «Солідарність». Із людей, які були в Партії регіонів формуються штаби, від них ідуть спостерігачі на вибори від Порошенка, вони представлятимуть Порошенка в окружних і дільничних виборчих комісіях», – говорить Юрій Романюк.

За його словами, представники і симпатики Партії регіонів не опустили рук після Революції гідності на Майдані, а шукають шляхи, аби повернутися у владу. Вони начебто сподіваються знову повернутися до влади у рамках «президентської партії» Порошенка на позачергових виборах.

«Реінкарнація політичних трупів із Партії регіонів, а також інших маргіналів відбувається через відродження партійних структур і «президентства» Петра Порошенка», – відзначає Юрій Романюк.

Нагадаємо, сьогодні на Прикарпатті перебуває Петро Порошенко разом із Юрієм Луценко.