Романюк: військові гинуть, бо ігноруються системи заходів безпеки і не дотримуються вимоги бойового статуту ЗСУ

Автор: Турій Роман

30 May, 2014 13:36

Поділитись публікацією
Романюк: військові гинуть, бо ігноруються системи заходів безпеки і не дотримуються вимоги бойового статуту ЗСУ

Найчисленніші втрати живої сили спецпідрозділів, які приймали участь в АТО, викликані абсолютно безграмотною системою заходів безпеки та недотриманням вимог бойового статуту  Збройних сил України, кожне слово, кожна кома якого виписана кров’ю попередників.

Читайте також: Футбольний матч Сан-Марино - Естонія у Лізі націй судитиме жіноча бригада, серед арбітрів - франківка

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua сказав депутат обласної ради Юрій Романюк.

«Приклад загибелі льотчиків, викликаний неналежною системою захисту гелікоптерів від ураження ПЗРК (типу «Ігла») шляхом вистрілювання теплових ловушок та використання вертольотів прикриття, які заглушують систему оптичного та теплового наведення ракет», – каже Юрій Романюк.

За його словами, якби заходи безпеки були застосовані, то вдалося б врятувати три українських вертольоти і більше 20 загиблих.

Окрім того, вражає і безпечність українських військових.

«Волноваха – це класичний приклад безпечності та неосвіченості військових, яку важко коментувати. Військові допустили до себе сепаратиста, який їх знімав, а потім сонних військових просто перестріляли. Мене ще вчили, що сон в караулі – це смерть всього підрозділу», – говорить Юрій Романюк.

Також українські військові і силовки не мають елементарних засобів захисту, каже депутат, а саме: бронежилетів зі ступенем захисту не менше четвертого, а також кевралових касок нового покоління.

Романюк відзначає, що більшість силовиків і військових загинуло не у прямих боях, там жерти мінімальні, а зазнали смертельних уражень під час перельотів і сну на блок-постах.

 

Теги: