Романюка спіймали на неправильному паркуванні. Депутат каже, що просто вимушений був припаркуватися у невстановленому місці

Автор: Турій Роман

19 Чер, 2014 17:53

Поділитись публікацією
Романюка спіймали на неправильному паркуванні. Депутат каже, що просто вимушений був припаркуватися у невстановленому місці

На адресу видання www.galka.if.ua надійшло фото автомобіля начебто депутата обласної ради Юрія Романюка, яке було неправильно припарковане.

Читайте також: Коломия потребує нового водозабору і очистки води, - депутат

«Депутат облради Юрій Романюк (нещодавно проанонсував свій вихід з партії та фракції Батьківщина в обласній раді), який відомий своєю позицією щодо євроінтеграції та вступу України в НАТО, сам же в Європу не збирається і паркує свій автомобіль на газонах під будівлею ОДА у м.Івано-Франківськ. Фото (зроблене 19.06.2014р.) у доданому файлі», – сказано у повідомленні.

У коментарі www.galka.if.ua Юрій Романюк підтвердив, що машина із вказаними на фото номерами, дійсно, його. Депутат відзначає, що він ненавмисно припаркував машину на газоні.

«Це сталося автоматично, дві машини виїхали звідти, і я поставив машину на їх місце», – каже Романюк.

За його словами, сьогодні не він лише один неправильно паркувався. Каже, що на одинадцяту годину була призначена велика нарада із головами сільських рад в ОДА, тому під адмінбудівлею було дуже багато машин.

«Там приїхало десятки автобусів і десть дві сотні машин. Там всюди було тотальне порушення правил. Таке враження, що була паркова на 500 місць, а всі спеціально заїхали на газони. Так сталося, я спеціально не паркував автомобіль на газоні», – каже Юрій Романюк.