Росія чекає від України оголошення війни – політолог

Автор: Турій Роман

20 Jul, 2014 10:29

Поділитись публікацією
Росія чекає від України оголошення війни – політолог

Росія чекає України оголошення війни.  Неоголошена війна вже приносить політичні та економічні дивіденди Росії. Враховуючи, що диверсійні загони РФ на Донбасі знищують українські підприємства, які, фактично, є конкурентами для Росії на спільних ринках збуту. Більш того, ініціаторам ідеї оголошення війни Україною Росії варто нагадати про те, що російська армія та населення перевищують у рази українські резерви, і оголошення війни Україною – це державне самогубство.

Читайте також: Політичними вбивствами Росія моделює думку, що «хунта вбиває своїх опонентів» - політолог

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав політолог Павло Нусс.

«Неоголошена війна вже навчила Українську Армію та Народ захищати свою країну на достатньому рівні. 
Від агресора звільнено значну частину окупованої території. Збройні Сили завдають нищівної поразки терористам, змушуючи їх тікати та дезертувати. Більш того, президент Порошенко вже надав наказ перепланувати на більш ефективний рівень проведення антитерористичної кампанії за умови можливості використання міжнародних ресурсів та миротворчих місій. Російська Федерація очікує від України оголошення війни. Для консолідації російського суспільства навколо самого фактору війни та “зовнішнього ворога” для перемоги існуючого режиму на виборах Президента РФ у 2017 році. Тому вона використовує всі доступні можливості для цього. 
Я переконаний, що Україна, для збереження балансу міжнародної активності в Українському питанні має не піддаватися на провокації Кремля, а шукати можливості для врегулювання ситуації на Донбасі виключно з позиції міжнародного діалогу, і, водночас, продовжуючи антитерористичну кампанію», – написав політолог.

Теги: