Росія не одумається, її можна лише зупинити – військовий журналіст

Автор: Турій Роман

14 Aug, 2015 09:39

Поділитись публікацією
Росія не одумається, її можна лише зупинити – військовий журналіст

Підполковник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони, прикарпатець Тарас Грень поділився останніми думками щодо неоголошеної війни Росії проти України та перспективи її завершення.

Читайте також: «Книжкова сотня» допомагає лікуванню поранених в АТО

 “Сьогодні вкотре зіткнувся з думкою яку мені припіднесла група людей. Суть квінтесенціі цього колективного разума полягає в тому, що мовляв ще трохи і росія одумається і… Там бла-бла-бла… І підозрюю що вони не одні такі. Тому вирішив написати всім і відразу. Росія не одумається. Подивіться, які втрати армія рф понесла в чечні. І що? Росіяни “прохавали”. Гибель ”курська”.. Пожежі в бурятіі.. І росіянам начхати.. Ім не соромно за “гулаг”. Вони ставлять пам’ятники сталіну і разом з тим обожнюють царя миколу. Вони безпринципні в своій суті. Вони вірять що все найкраще в світі зроблено ними а всі інші іх обкрадають. Іх не переконати. Іх зараз можна лише зупинити. Це як ракова пухлина. Сама по собі не зникне. Іі треба вилікувати. Або локалізувати і тримати в межах іі ураження. Отже не чекайте росія добровільно від нас не відчепиться… Принаймі по власній добрій волі”, – написав Грень у своїй сторінці в мережі Facebook.

Сьогодні вкотре зіткнувся з думкою яку мені припіднесла група людей. Суть квінтесенціі цього колективного разума полягає…

Posted by тарас грень on 13 серпня 2015 р.

Теги: