Росія стягує війська до кордонів з Україною так само в Чернігівському та Сумському напрямках. Загроза вторгнення збільшилася – Марцінків

Автор: Турій Роман

16 Jul, 2014 14:39

Поділитись публікацією
Росія стягує війська до кордонів з Україною так само в Чернігівському та Сумському напрямках. Загроза вторгнення збільшилася – Марцінків

Сьогодні ми маємо не закритий кордон, є інформація про те, що група українських військових опинилася в оточенні терористів, щодня гинуть учасники АТО, а Росія здійснює масовані удари по території України. У цій ситуації Президент Петро Порошенко має негайно здійснювати рішучі кроки, які від нього очікує громада, інакше результати будуть фатальними.

Читайте також: Марцінків прогнозує старт опалювального сезону у листопаді

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua сказав народний депутат Руслан Марцінків.

«Треба закривати кордон, треба вводити воєнний стан, фракція «Свободи» готова хоч завтра зібратися у парламенті, щоби проголосувати за нього, якщо буде подання Президента, треба розривати дипломатичні відносини, треба мобілізувати всі сили», – говорить Руслан Марцінків.

За його словами, кожного дня гинуть хлопці в зоні АТО «ідуть напади, наша атака захлинулася, бачимо обстріли з території Російської Федерації».

«Росія стягує війська до кордонів з Україною так само в Чернігівському та Сумському напрямках. Загроза вторгнення збільшилася», – говорить Руслан Марцінків.

За його словами, Президент негайно повинен приймати рішучі кроки, адже в зоні АТО відчувається і брак людської сили, і бронетехніки, військові не координовані, а окремі частини відчувають, що їх кинули напризволяще.

«Час політичних ігор скінчився, прийшов час рішучих дій», – говорить Руслан Марцінків.

Нагадаємо, що лише за сьогоднішню ніч в зоні АТО загинуло одинадцять військовослужбовців. Разом з тим відомо, що саме терористи грають на випередження. Терорист Ігор Стрєлков-Гіркін, який називає себе Головнокомандувачем ДНР, розпорядився ввести на території Донецької області воєнний стан.

 

Теги: