Росіяни грабують українські стратегічні заводи. Обладнання вивозять на КамАЗах з гуманітарного конвою

Автор: Турій Роман

23 Aug, 2014 15:25

Поділитись публікацією
Росіяни грабують українські стратегічні заводи. Обладнання вивозять на КамАЗах з гуманітарного конвою

Сьогодні, 23 серпня, в місті Ровеньки, що на Луганщині, було встановлено скупчення на автобазі близько 40 броньованих машин, 3 ЗРК типу «Стріла-10» та до 500 найманців незаконних збройних формувань. Ймовірно – це екіпажі до виявленої техніки. 

Читайте також: Росія не одумається, її можна лише зупинити - військовий журналіст

Не виключається, що зазначений особовий склад прибув як «гуманітарний конвой».

У результаті високоточного удару Збройних Сил України по виявленому об’єкту в місті Ровеньки розвідкою підтверджено повне знищення бази терористів. Мирні мешканці не постраждали.

В районі Тореза з 16.08.2004 року було виявлено вантажівки білого кольору, що підтверджено даними космічної розвідки. Дані транспортні засоби, під виглядом “гуманітарної місії” вивозять з одного з філіалів заводу Мотор Січ, котрий виготовляє комплектуючі до двигунів гелікоптерів, обладнання, що виготовляється тільки в Україні. Такі ж крадіжки відбуваються в інших містах, що нині підконтрольні ДНР.

В місті Свердловськ з’явилися точки з продажу тієї ж “гуманітарки”. Скажімо, пачка солі коштує не менше 10 гривень. А в Леніно вантажівки з тієї ж колони зупиняються біля моргів де знаходяться тіла загиблих офіцерів російської армії.

Теги: