Росіяни наполягають, щоб Макаревичу заборонили в’їзд до РФ через його візит на Донбас

Автор: Турій Роман

14 Aug, 2014 16:45

Поділитись публікацією
Росіяни наполягають, щоб Макаревичу заборонили в’їзд до РФ через його візит на Донбас

Росіяни у соцмережах висловлюють обурення візитом музиканта Андрія Макаревича на Донбас. А після його візиту в Україну росіяни взагалі вимагають від влади РФ заборонити рок-зірці повернутися у Росію.

Макаревич не раз ставав об’єктом критики з боку співвітчизників за те, що критикує режим Путіна .

За словами лідера гурту «Машина времени» він знав, що РФ може зробити його персоною нон-грата. Однак це не змінило його наміру побачити те, що відбувається на Донбасі на власні очі.

«Макаревич прилетів без охорони, понтів і райдера, тільки з директором. Єдине, вирішили їхати не через Київ, тому що він хотів спілкуватися не з політиками, а з людьми. Скільки заплатив? Анітрохи! Він сказав: «Є гітара – добре, а ні – так буду горло дерти!» – розповів президент Фонду волонтерів України Тимофій Нагорний, який організував приїзд зірки у звільнені від терористів міста Донбас, повідомляє ТСН.

Приїзд Макаревича викликав захоплення у таборі переселенців Донбасу, які перебувають у Святогірську в обласному дитячо-молодіжному санаторно-оздоровчому комплексі «Перлина Донеччини».  Відомий музикант дав там концерт у вівторок, 12 серпня. Також він відвідав Семенівку та Слов’янськ.