Російське ТБ видає атаку терористів на кордоні в Луганщині за бойові дії Нацгвардії

Автор: Людмила Баран

02 Jun, 2014 11:29

Поділитись публікацією
Російське ТБ видає атаку терористів на кордоні в Луганщині  за бойові дії Нацгвардії

Прикордонники з 4 год ранку обороняються від бойовиків самі, без жодної допомоги з Нацгвардії. Російський канал LifeNews подає цей бій як атаку українських військових на мирних мешканців.

Про це повідомляє сайт Державної прикордонної служби.

“Не зрозуміло лише, як той, хто обороняється, може вести наступальні дії та чому на відео бойовики ховаються за жилими будинками?” – дивуються у прес-службі прикордонників.

«В части и контрактники, и срочники, Национальная гвардия, а также есть данные, что там находится «Правый сектор…», – говориться в сюжеті російського каналу.

“Кореспонденту телеканалу варто було б знати, що по-перше, строковиків у Держприкордонслужбі немає вже більше 5 років. По-друге, прикордонники були б раді, якби поруч була допомога з тієї ж Нацгвардії, однак вона відсутня. Щодо «Правого сектору», то було б дивно якби сюжет на каналі LifeNews пройшов без згадки про цю організацію”, – йдеться у відповіді від прикордонної служби.

«В расщелине между домами находился один из бойцов армии юго-востока, он вел наблюдение через снайперский прицел и на наших глазах ему попала пуля прямо в голову…» – додають у сюжеті LifeNews.
“Хотілося б зазначити, що спостереження легше вести через бінокль і «бійцю армії» про це варто було сказати заздалегідь. У свою чергу хотілося б запитати кореспондента, як він так своєчасно опинився на лінії вогню та чому не тікає, якщо прикордонники спільно з Нацгвардією і «Правим сектором» ведуть обстріл та наступають?” – коментує державна прикордонна служба.

Нагадаємо, вночі 2 червня терористи почали штурм управління Луганського прикордонного загону.