Російські бойовики з боєм уночі проривались до України

Автор: Вадим Войтик

27 May, 2014 08:36

Поділитись публікацією
Російські бойовики з боєм уночі проривались до України

У ніч на вівторок, 27 травня, під час порушення державного кордону на Луганщині відбувся бій. Посилений прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Бірюкове» Луганського загону намагався зупинити прорив бойовиків зі сторони Російської Федерації. В результаті перестрілки одного з бойовиків важко поранено.

Про це повідомили у відділі з питань взаємодії із ЗМІ адміністрації Державної прикордонної служби України.

«Виходячи з аналізу ризиків щодо можливого переміщення з території РФ зброї та озброєних бойовиків, посилений прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Бірюкове» Луганського загону прикривав державний кордон на напрямку українського населеного пункту Астахове та російського Новопрохорівка». – йдеться в повідомленні.

У ніч з понеділка на вівторок, близько 3:30 27 травня прикордонники помітили колону у складі кількох вантажівок, легковиків та мікроавтобусів, що рухалася з боку Росії у бік державного кордону України. О 3.40 колона перетнула державний кордон, де її вогнем зустрів прикордонний наряд.

«Зав’язався бій. Порушники, залишивши групу прикриття, частково прорвалися в Україну у напрямку Антрациту. У результаті бойових дій прикордонниками пошкоджено та захоплено один мікроавтобус і два легкових автомобілі, одного бойовика важко поранено. Затримані автомобілі виявилися заповнені автоматами Калашникова, РПГ та вибухівкою», – повідомили у Держприкордонслужбі.

«Державною прикордонною службою України проінформовано прикордонну службу ФСБ РФ щодо негайного вжиття заходів та припинення незаконного перетину кордону з боку Росії», – йдеться у повідомленні, цитованому zahid.net.

За попереднім повідомленням Держприкордонслужби, навпроти ділянки відповідальності відділу прикордонної служби «Дмитрівка» Донецької області, на глибині до 10 км з російського боку зосереджено до 40 «Камазів» з озброєними людьми, які перебувають в готовності перетнути державний кордон України. Прикордонники вважають, що ймовірно, частина цих автомобілів і перетнула державний кордон України на ділянці Луганського прикордонного загону у ніч на вівторок.