Російські депутати планують перетворити Крим на зону грального бізнесу

Автор: Людмила Баран

04 Jul, 2014 16:02

Поділитись публікацією
Російські депутати планують перетворити Крим на зону грального бізнесу

У Державній думі Росії більшість підтримала відповідний законопроект.

Межі нової гральної зони російські депутати довірили визначати самопроголошеній кримській владі, пише ipress.

“Створення гральної зони в Республіці Крим сприятиме залученню додаткових інвестицій в регіон, створення нових робочих місць, поповненню дохідної бази регіонального бюджету”, – вважає перший заступник голови думського комітету з економічної політики, інноваційного розвитку і підприємництва Анатолій Карпов.

За його словами, від створення гральної зони бюджет півострова може отримати до 25 млрд рублів в рік.

Депутат також сподівається, що після ухвалення цього закону “можна очікувати збільшення потоку туристів в регіон, розвитку готельного бізнесу та сфери громадського харчування”.

10 червня відповідний законопроект був ухвалений в першому читанні.

На сьогодні інфляція в окупованому Криму становить 17%. Раніше самопроголошений кримський прем’єр Сергій Аксьонов припускав, що гральна зона, швидше за все, може бути облаштована в Ялті, проте конкретний об’єкт поки не обраний.
“Але вона буде перебувати локально в одному місці”, – пообіцяв він.

За словами Аксьонова, обсяг інвестицій в будівництво гральної зони в Криму оцінюють в суму від $100 млн до 1 млрд.

 Пропозицію до Держдуми щодо створення на території кримського півострова гральної зони вніс російський президент Володимир Путін. Його підтримали політичні маріонетки із самопроголошеної влади Криму.

В свою чергу лідер кримських татар Мустафа Джемілєв переконаний, що гральний бізнес у Криму йде в розріз з національними переконаннями корінних мешканців півострова. Він також стверджує, що Путін зустріне серйозний опір з боку корінного населення і в цьому питанні.