Російські футболісти ходитимуть на чемпіонаті світу в тапочках з гербом Росії та їстимуть макарони

Автор: Вадим Войтик

11 Jun, 2014 18:49

Поділитись публікацією
Російські футболісти ходитимуть на чемпіонаті світу в тапочках з гербом Росії та їстимуть макарони

У бразильський готель «Сан-Рафаель», де під час чемпіонату світу буде жити збірна Росії, було доставлено близько 120 кілограмів макаронних виробів, 50 кілограмів сиру пармезан і 100 пляшок оливкової олії.

Також в готель, розташований на околиці міста Іту (штат Сан-Паулу) у великій кількості були завезені лосось, тріска, яловичина, качка й індичка. За словами шеф-кухаря «Сан-Рафаеля» Апаресідо Лопеса да Сілви, це було зроблено для того, щоб харчування футболістів було різноманітним.

Вживати жирну їжу й алкоголь футболістам не дозволяється. Для порівняння, за повідомленням агентства, збірна Португалії після прильоту до Бразилії замовила у свій готель 200 кілограмів тріски, 80 кілограмів восьминогів і 48 пляшок портвейну десятирічної витримки.

Збірна Росії заселилася в готель 8 червня, Російський футбольний союз (РФС) на період чемпіонату світу викупив всі номери готелю. Персонал налічує 126 осіб і всім їм суворо заборонено викладати в соціальні мережі інформацію про проживання гравців.

Для російської делегації виготовили спеціальні тапочки з гербом і прапором Росії, – повідомляє ИТАР-ТАСС.

«Це була обов’язкова умова для підписання контракту, висунута російською стороною», – повідомив розпорядник готелю Евертон Баптиста.