Російські окупанти в Новоазовську пропонують мешканцям здавати майданівців в обмін на харчі – РНБО

Автор: Людмила Баран

31 Aug, 2014 14:27

Поділитись публікацією
Російські окупанти в Новоазовську пропонують мешканцям здавати майданівців в обмін на харчі – РНБО

Також “миротворці” Росії пропонують всім розмовляти лише російською мовою та бути готовими звільняти помешкання для розміщення військових.

“На території Новоазовська російські окупанти продовжують застосовувати методи фашистської воєнної пропаганди, зокрема, поширюються інструкції для мешканців Приазов’я “Як поводити себе з миротворчим контингентом військ РФ”. В інструкції пояснюється, що мешканці не мають перешкоджати пересуванню російських військ, які, нібито діючи відповідно до Женевської конвенції 1949 року, “прийшли щоб захистити Вас від терористів з незаконної української армії”, неухильно дотримуватись комендантської години та бути готовими до можливого звільнення житлової площі для розміщення “миротворчих сил”.

Інструкція також пропонує розмовляти на “звільнених територіях” лише російською мовою, надавати “миротворцям” інформацію про місця дислокації ЗС України, підготувати списки українських військових, учасників Майдану, проукраїнських громадських активістів для передачі співробітникам ФСБ, за що городяни отримують додаткові харчі та пільги, а Міноборони РФ гарантує, що “нікого просто так не розстріляють””, – йдеться у повідомленні РНБО.

instrukcia