Російські парламентські “однодумники” хочуть бути в контакті

Автор: Вадим Войтик

08 Сер, 2014 12:38

Поділитись публікацією
Російські парламентські “однодумники” хочуть бути в контакті

У російських депутатів з’явилася своя соціальна мережа. Ресурс під назвою “Парламентський портал“, анонсований в липні сином Володимира Жириновського, третій день працює в тестовому режимі. Розробники сподіваються, що ресурс буде затребуваний хоча б “з метою піару”.

Читайте також: Моральними авторитетами для росіян є Путін, Шойгу, Жириновський, - соцопитування

За задумом авторів, портал покликаний зв’язати всі рівні представницької влади Росії і дати їм можливість обговорити свої ініціативи з колегами та експертами. Свої сторіночки тут мають право завести депутати Держдуми, депутати регіональних законодавчих зборів і муніципальні депутати.

Сторіночки депутатів Держдуми з’явилися на порталі без їх участі – туди внесено інформацію та фотографії з офіційного думського сайту. “Зараз стоїть завдання максимально залучити до роботи порталу самих депутатів, насамперед регіонального та муніципального рівня”, – сказали журналістам в апараті Держдуми.

Звичайний росіянин теж може зареєструватися на порталі, стежити за ходом дискусії з тієї чи іншої теми, не беручи участь в ній, і навіть поставити запитання депутату. Повідомлення про питання відразу буде направлено депутату Держдуми, приміром, на думську електронну пошту. Якщо депутат його не помітить – модератор нагадає. На порталі можна буде швидко знайти відомості про свого представника будь-якого рівня (в рубриці “Депутати”).

На головній сторінці порталу є рейтинг популярності. Перше місце в ньому передбачувано займає лідер ЛДПР Жириновський, за ним йдуть лідер фракції “СР” Сергій Миронов, член фракції ЛДПР Ян Зелінський, справедліворосс Олег Нілов і глава Комітету з громадським об’єднанням і релігійним організаціям Ярослав Нілов (ЛДПР).

Як відомо днями популярна російська мережа “Однокласники” провела ребрендинг. При цьому Служба безпеки України рекомендувала українцям видалити свої персональні дані з усіх російських соціальних мереж.