Російський оператор «МТС Україна» змінює бренд і стає Vodafone

Автор: Вадим Войтик

16 Oct, 2015 11:05

Поділитись публікацією
Російський оператор «МТС Україна» змінює бренд і стає Vodafone

Один з найбільших мобільних операторів в Україні оголосив про договір з британським телеком-оператором Vodafone. Компанії збираються спільно запустити в Україні цілий спектр сервісів, включаючи послугу мобільного інтернет-доступу на основі 3G-технології. 

Читайте також: Російський Vodafone Україна стає азербайджанським

При цьому «МТС Україна» повністю перейде на бренд Vodafone, повідомляє ain.ua.

Деталі угоди не розкриваються, але за словами директора з розвитку партнерських ринків Vodafone Стефано Гастаута, згідно з договором, поки майнових змін не станеться, тобто власником оператора залишатиметься російська материнська компанія.

Спочатку два бренди будуть існувати паралельно – повний перехід на Vodafone займе якийсь час. Однак процес починається вже з 16 жовтня. Поступово на бренд Vodafone будуть переведені власні магазини «МТС Україна» і велика частина дилерських точок продажів. Новий бренд не буде використовуватися на територіях Сходу країни, які не підконтрольні української влади.

Запуск 3G під новим брендом стартує вже найближчим часом. Vodafone буде підтримувати, розвивати і оптимізувати українські 3G-мережі, пропонувати українським абонентам нові тарифні плани, в тому числі більш низькі ціни на роумінг і міжнародний напрямок в країнах присутності Vodafone. Втім, за бажанням абоненти «МТС Україна» зможуть продовжити користуватися старими тарифними планами – перехід на нові тарифи буде здійснюватися за бажанням абонента.

В уанеті позитивно відреагували на новини. «МТС як ТМ закінчує свою каденцію в Україні. Хочеться сподіватися, що зі зміною ТМ, в компанії різко покращиться ставлення до постійних клієнтів. А взагалі – ця новина прекрасна. Тому що якими б не були технічні деталі угоди, прихід в Україну другого за величиною оператора на планеті – дуже крутий сигнал для світових високотехнологічних ринків », –написав в Facebook відомий діяч уанету Ілля Кенігштейн.

Vodafone – британська компанія, найбільший в світі за обсягом виручки оператор стільникового зв’язку. Ще в 2001 році компанія запустила програму виведення бренду на локальні ринки без додаткових інвестицій. Зараз за такою схемою Vodafone працює з операторами на Кіпрі, в Австралії, Бельгії, Болгарії, Ісландії, Латвії, Литві, Люксембурзі, Словенії, Фінляндії, Хорватії, Швеції, Швейцарії та Естонії.

Як повідомляла “Галка” ще в липні, МТС веде переговори з великими міжнародними телекомунікаційними операторами про купівлю прав використання їхніх брендів в Україні.

 

Теги: