Російсько-терористичні війська продовжують активні наступальні дії в Луганській області – Тичук

Автор: Турій Роман

05 Вер, 2014 08:15

Поділитись публікацією
Російсько-терористичні війська продовжують активні наступальні дії в Луганській області – Тичук

У зоні бойових дій на Донбасі найбільш напружена ситуація складається на півночі Луганської області (н.п.Станіца Луганська), в районі н.п.Донецк та Дебальцеве, і на півдні Донецької області (Новоазовськ-Маріуполь).

Читайте також: Бойовики обстрілюють села в районі Маріуполя. Боєприпаси постачає Росія

Про це повідомив Дмитро Тимчук, координатор групи «Інформаційний опір»ю

За його інформацією, російсько-терористичні війська продовжують активні наступальні дії в Луганській області. Одночасне проведення розвідки боєм в районі н.п.Маріуполь свідчить про те, що супротивник намагається виявити позиції українських військ в цьому районі для забезпечення своїх подальших наступальних дій.

Одночасно противник продовжує проводити зосередження частини підрозділів окупаційної угруповання в Криму в північних районах півострова. На аеродром н.п.Джанкой перекидається вертолітна техніка. Протягом останньої доби відзначений виведення частини мотострілкових і артилерійських підрозділів з ​​Криму через Керченську переправу на територію РФ, за попередніми даними – для подальшого перекидання до кордону з Україною в Ростовській області Росії.

Минулої ночі українські війська нанесли удар по базовому табору супротивника в районі н.п.Веселое. Знищено три 122-мм гаубиці Д-30 і жива сила противника.

Йдуть бої в районі н.п.Дебальцево.

Противником вироблені обстріли позицій і блок-постів українських військ в районах н.п.Станіца Луганська, Луганське, Нікішине, Стукалова Балка.

З території Росії скоєно обстріли позицій українських військ в районі н.п.Макарово (з РСЗВ БМ-21 «Град») і н.п.Ніжній Мінченок (з РСЗВ БМ-30 «Смерч»).