Розгляд апеляційної скарги про зміну запобіжного заходу Віталію Комару перенесено на понеділок

Автор: Турій Роман

06 Sep, 2014 09:52

Розгляд апеляційної скарги про зміну запобіжного заходу Віталію Комару перенесено на понеділок

Апеляційний суд м. Одеса виніс ухвалу про перенесення засідання щодо розгляду апеляційної скарги про зміну запобіжного заходу командиру п’ятого батальйону територіальної оборони «Прикарпаття» Віталію Комару.

Читайте також: Франківські студенти запалили свічки, щоб вшанувати пам'ять жертв Голодомору (ФОТО)


За поданою раніше апеляційною скаргою  Петра Кобзаря – адвоката обвинуваченого – засідання суду було призначене на 05.09.2014 та розпочалося о 14.30 год. Не зважаючи на заявлене захисником, наданим державою, клопотання про присутність у засіданні його підзахисного, останнього для участі у судовому засіданні не доставили. У той же час, судом було прийняте до уваги та розглянуте клопотання приватного адвоката Клименка В.П., який клопотав про перенесення судового засідання на 16.00 год. в цей же день з метою його ознайомлення з матеріалами справи, при цьому в саме судове засідання не з’явився, а після його завершення відмовився надати коментарі пресі, пославшись на те, що йому нічого не відомо. Натомість, суд задовольнив клопотання прокурора щодо відкладення судового засідання з метою встановлення безпосередньо у підсудного, який із адвокатів надаватиме йому подальший правовий захист.
Ухвалою Апеляційного суду м. Одеса засідання щодо розгляду апеляційної скарги про зміну запобіжного заходу Віталію Комару перенесено на 14.00 год. 08.09.2014 (понеділок). Таким чином, до цього часу обвинувачений перебуватиме під вартою, повідомляє Координаційний центр з надання правової допомоги.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry