Рожнятівські рятувальники отримали нову бойову форму (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

28 Бер, 2019 10:09

Рожнятівські рятувальники отримали нову бойову форму (ФОТО)
Вчора за участі голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука у Рожнятівській пожежно-рятувальній частині відбулося вручення особовому складу нової бойової форми ЛІГА-С.

Зазначимо, що нова форма виготовлена з якісного матеріалу  та має сучасний дизайн. Даний бойовий одяг захищатиме вогнеборців під час ліквідацій пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Очільник Прикарпаття під час вітального слова  відзначив, що робота рятувальників є дуже важливою для суспільства, адже їх головним завданням є зберегти  життя та здоров’я громадян.

“Боєздатність пожежно-рятувальних підрозділів залежить не лише від досвідченості кожного рятувальника, але й також від їх матеріально-технічного оснащення . Тому головне завдання влади на сьогодні – максимально забезпечити рятувальників сучасною технікою та новим сучасним бойовим одягом, який захищатиме вогнеборців від небезпеки у надзвичайних ситуаціях різного характеру», – зазначив Олег Гончарук.

Додамо, що також на поточний рік запланована реконструкція восьмої державної пожежно-рятувальної части УДСНС селища Рожнятів, кошти на яку виділено з Державного бюджету, інформує відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry